II Opolski Bieg Belfra.

Dnia 26.10.2019 r. o godz. 12 w Grodkowie odbył się II Opolski Bieg Belfra pod patronatem Kuratorium Oświaty w Opolu. Aktywność, radość , zdrowie, integracja - to Hasła, które promowały 10 km trasę biegu oraz 5 km trasę w kategorii Nordic Walking. Miejsce startu jak i meta znajdowały się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie. W imprezie wzięli udział nauczyciele, pracownicy kuratorium, administracji oraz obsługi i administracji placówek oświatowych oraz duże grono sympatyków biegania. Nasz ośrodek jako współorganizator imprezy reprezentowany był w kategorii biegów, trasie Nordic Walking przez nauczycieli oraz rodziców.

Jak w poprzednim roku Dyrekcja Ośrodka, Kierownik Internatu oraz reprezentanci grona pedagogicznego godnie reprezentowali placówkę. Dla uczestników biegu przewidziany był posiłek przygotowany przez koło Gospodyń Wiejskich. Pyszne dania, słodkie przekąski przygotowany przez uczniów i nauczycieli SOSW Grodków cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy biegu, goście, mogli skorzystać również z masażu oraz odpoczynku na łonie natury. Imprezie towarzyszyła piękna jesienna aura, ciepłe promienie słońca, uśmiech i duma z ukończonego biegu.

Impreza zakończyła się losowaniem nagród .

Samorząd Uczniów i Wychowanków

Link do artykułu w NTO